הטיולים בארץ הם במסגרת טיולי מירה, והם מתקיימים מעת לעת עפ הוראות התו הסגול. אנא הירשמו והתקשרו לוודא את קיום הפעילות כארבעה ימים לפני היציאה.

"ארבע אחיות בעמק האלה" – מסע אל הגוף והרוח | 25.5.2021

"ארבע אחיות בעמק האלה" – מסע אל הגוף והרוח | 25.5.2021

"ארבע אחיות בעמק האלה" – מסע אל הגוף והרוח

מתי? יום שלישי, 25.5.2021 בין השעות 10:00 – 16:00

איפה? "וורטיגו", כפר אמנות אקולוגי, בקיבוץ נתיב הל"ה, עמק האלה.

למי? לכל מי שמבקשת לעצמה חוויה אחרת.. יום של עבודת גוף, לב, אדמה ורוח..


צילומים: ורטיגו, מתחם הלהקה, האחיות ומתחם אדמה.


 

הנסיעה במכוניות פרטיות. למבקשות לנסוע יחד: ניפגש בשעה 09:30 בתחנת הדלק לטרון, בחניון התחתון.

ארבע האחיות לבית ורטהיים אספו את חייהן וחיי משפחותיהן אל מקום אחד: ורטיגו – כפר אמנות אקולוגי בעמק האלה, מול מרחבים ירוקים ושלווים… נלך בעקבותיהן אל קיבוץ נתיב הל"ה ונגיע אל מקום נדיר: זהו ביתה של "ורטיגו" הלהקה, אחת הלהקות המצליחות בעולם המחול, אשר כולו נבנה בשילוב טכניקות עתיקות וחדשות, בעבודת כפיים של ארבע המשפחות.

על מה נדבר? ניפגש כאן עם האחיות ונשמע את סיפורן: על אמא מיוחדת במינה, על משפחה שגדלה להיות שבט קטן. על מגבלה שהפכה להיות לכלי, שהפכה ליצירה, שהפכה להישג. על איך חיים יחד – על קצוות והפכים,על אחווה ועל מקום אישי. על פרויקט חיים, שהוא מסע משותף של חזון ומעשה של ארבע נפשות מחוברות ונפרדות…

מה נעשה? נתנסה במגוון סדנאות שתנחינה ארבע האחיות: נשתתף בסדנא בתנועה עם נעה ורטהיים: כוריאוגרפית ומנהלת אמנותית של להקת המחול 'ורטיגו'. נתנסה בסדנת קונטקט עם טלי ורטהיים-אגרניוניק: מנחה קונטקט אימפרוביזציה. נחווה מדיטציה מודרכת עם מרב גולדנברג: מטפלת ומורה באמנות הריפוי אמיה, פרחי באך, וורטקס הילינג ומנחה רוחנית ונלוש בוץ בסדנת בנייה באדמה. בשעת צהריים נתפנק בארוחה צמחונית וטעימה שתרגיע גם את הגוף.. לקראת סיום ננוע עם רנה ורטהיים קורן: רקדנית ראשית ומורה בלהקת המחול 'ורטיגו', החוקרת את הגוף כמפה של הנפש. נתנסה בשיעור בתנועה בזיהוי הרגלים שבגוף, המהווים מראה לתבניות הפרטיות שלנו. נסיים בשיחה מלב אל לב ונחזור הביתה.. עם נשמה מאווררת וקצת רחבה יותר.

סיום משוער: 16:00 *ייתכנו שינויים.

כמה? 310 ש"ח בהעברה בנקאית או בביט לפקודת טלי רוטר.

המחיר כולל: מפגשים וסדנאות, ארוחת צהריים עשירה וצמחונית.

שימו לב: ההגעה במכוניות פרטיות.

(למי שתבקש, ניפגש בשעה 09:30, בצומת לטרון, בחניון התחתון וניסע יחד לקיבוץ הל"ה).

מה להביא? בגדים נוחים ונעימים לתנועה, כאלה שגם אפשר ללכלך בעבודת האדמה.. גרביים מחממות וצעיף, למקרה הצורך.. וגם: הרבה פתיחות להתנסויות חדשות ולהקשבה.. ואהבה.

————————————————————————————-

לפרטים והרשמה:

טלי רוטר – 0527-990097 (הרשמה בשעות 15:30 – 22:00)

או במייל – tali.roter@gmail.com

לתשומת לבכן: מספר המקומות מוגבל. כדי להבטיח את מקומכן – אנא צרו קשר. רק הבטחת תשלום מראש יבטיח את השתתפותכן.

ביטול: המבטלת השתתפותה עד 72 שעות לפני יציאת הסיור תזוכה בכל כספה. ביטול עד 24 שעות – יזוכה ב-50% ממחיר הסיור. מטיילת שלא תופיע לסיור או תעזוב מרצונה – לא תזוכה.

אתן מוזמנות להיכנס ולשוטט בבלוג "מסע נשי" ולראות צילומים מן המסעות הקודמים ואולי לפגוש גם את עצמכן: http://masanashi.blogspot.com

ענייני קורונה – בהתאם להוראות משרד הבריאות.

 

שתפי ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
WhatsApp chat